Гарантія на крісла CARBO

При виробництві крісел використовується тільки якісна фурнітура європейських виробників з розширеними гранично-допустимими навантаженнями, що гарантує безпечну експлуатацію крісел людьми з масою тіла до 130 кг. Ми використовуємо тільки оригінальні сидіння від всесвітньо відомих автовиробників. У кріслах з електричними функціями встановлені гелеві 12-вольтові акумулятори постійного струму, а контури живлення та зарядки захищені змінними запобіжниками. Більшість вузлів і конструкцій, включаючи електричні компоненти, ремонтопридатні або легко замінні.

Все це дає змогу кріслам CARBO надійно служити довгі роки, а нашій компанії – впевнено нести гарантійні зобов'язання протягом 1 року з моменту придбання за умови належного використання виробу за призначенням.
Протягом 2 років ми також готові запропонувати так звану Goodwill-гарантію (гарантію «доброї волі»), яка в окремих випадках дає клієнту право на безкоштовний ремонт на розсуд виробника.

Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття фурнітури, а також заводську шкіряну або текстильну оббивку сидінь у разі їхнього пошкодження в результаті природного зношування або неналежного використання.