Про бренд CARBO

Багато хто, пересідаючи з улюбленого автомобільного крісла в офісне, ставив перед собою питання,  чому воно не таке ж зручне? Адже за робочим столом ми проводимо не менше часу, ніж за кермом... Ці думки і втілились в ідею створити найзручніші офісні крісла на базі справжніх автомобільних сидінь з найкращих преміальних моделей авто. Так у 2018 році народилась перша колекція ексклюзивних офісних крісел з логотипом CARBO. Електричні регулювання, підігрів, вентиляція сидіння та навіть масаж – усе працює так само, як у вашому улюбленому авто, живлячись від вбудованого акумулятора, що підзаряджається.

Якість та надійність

Бути зручними та функціональними – не єдине завдання, яке ми ставимо перед нашими виробами. Вони мають слугувати дійсно довго і витримувати вагу великих людей. Саме тому ми використовуємо конструкції з міцної сталі та лише перевірену фурнітуру від найкращих світових виробників: газліфт виробництва Південної Кореї (макс. 150 кг), суцільна італійська алюмінієва хрестовина (макс. 200 кг), італійський сталевий механізм нахилу (макс. 200 кг). Велика увага приділяється безпеці та надійності електричних компонентів. На всі крісла поширюється гарантія.

Ергономіка та комфорт

Хіба можуть крісла, створені для низької посадки в автівці, бути зручними для роботи за столом? Виявляється, ще й як можуть! Ми ретельно проробляємо геометрію каркасів, прораховуємо всі кути нахилів і центри мас. У результаті, крісла CARBO неймовірно зручні та за своїми габаритами ідеально підходять для щоденного використання за столами стандартної висоти. Ми використовуємо ергономічні підлокітники виробництва Чехії з регулюванням у трьох площинах, ну а ефект від мультиконтурних налаштувань самих сидінь, розроблених автовиробником, важко переоцінити. Достатньо один раз спробувати, аби позбавитись усіх сумнівів.

Як працюють налаштування?

У більшості моделей крісел CARBO працюють усі електричні регулювання, передбачені автовиробниками. Для цього крісла оснащені вбудованими акумуляторами з можливістю підзарядки від мережі. Крім цього, механізми фурнітури дають змогу вручну налаштовувати висоту крісла і кут нахилу сидіння. Також у трьох площинах регулюються підлокітники.

Де виробляють крісла?

Ми купуємо сидіння і більшість комплектуючих за кордоном, однак процес розробки, виробництво несучих каркасів, складання механізмів, пошиття чохлів, монтаж і налаштування електричних компонентів здійснюються в Україні, чим ми дуже пишаємось.

Сидіння справжні? Нові чи б/у?

Ми використовуємо тільки оригінальні крісла з автомобілів. Залежно від уподобань клієнта при індивідуальному замовленні можлива як закупівля абсолютно нового сидіння з заводу-виробника, так і використання крісел, які раніше вже встановлювалися в авто. У другому випадку ми підбираємо сидіння в ідеальному або практично ідеальному стані, вони проходять ретельне очищення та відновлення, за необхідності шкіра повністю замінюється.

Ціноутворення

Вартість різних крісел може значно відрізнятися, позаяк головна її складова – ціна, за якою нам вдається придбати сидіння. Доправлятимуть його з Японії, США, Італії чи Словаччини? Нове воно буде або б/у і від якої марки автомобіля? Чи буде активоване електрорегулювання, скільки буде налаштувань, є вентиляція або масаж? Чи є необхідність у перетягуванні шкіри? Все це і формує підсумкову вартість крісла для клієнта при індивідуальному замовленні. Орієнтовні базові ціни на найпопулярніші моделі зазначені в нашому каталозі.

Як замовити?

Для початку знайдіть 10 хвилин вільного часу та зателефонуйте нам за номером +38 (098) 690-33-00. Ми допоможемо вам визначитися з моделлю, вибрати колір і комплектацію, розрахуємо попередню вартість або запросимо відвідати наш шоу-рум, щоб особисто випробувати одну з наявних моделей.

Термін виготовлення

Залежно від складності замовлення і завантаженості виробництва з моменту замовлення до отримання готового виробу може минути від 2 до 6 тижнів. Також ви можете вибрати одну з наявних моделей з нашого каталогу.